O NAS

TURBOSTAR to specjalistyczny zakład wykonujący usługi regeneracji turbosprężarek samochodowych oraz czyszczenia filtrów DPF/FAP/SCR/CAT do samochodów osobowych i dostawczych wszystkich marek. Od lat zajmujemy się naprawami pojazdów mechanicznych, nasza specjalizacja to naprawa uszkodzonych systemów doładowania silnika.

Dzięki wykorzystaniu najnowocześniejszego parku maszynowego, wiedzy oraz doświadczenia naszych pracowników wykonywane usługi są na najwyższym poziomie. Nasze starania doceniane są przez wciąż rosnące grono zadowolonych klientów, którzy cenią nas za pełen profesjonalizm.

Pracujemy na maszynach do Wyważania wysokoobrotowego firmy Cimat które pozwalają na precyzyjne pomiary i dostrojenie parametrów pracy do danego pojazdu. Wyważanie części obrotowych turbosprężarki odbywa się w korpusie oraz pod ciśnieniem oleju aby w pełni odzwierciedlić warunki pracy w pojeździe.

Ustawianie zmiennej geometrii turbosprężarki na urządzeniu TurboTest firmy Cimat daje 100% pewności że naprawiona przez nas turbosprężarka osiąga fabryczne parametry.

Maszyna do kalibracji jaką dysponujemy pozwala na płynną regulację przepływów oraz ciśnień powietrza podczas pełnego zakresu pracy zmiennej geometrii.

TurboStar - serwis turbosprężarek